Doğum Odası Süsleme

Doğum en büyük mucizedir… Ve sağlıklı bir bebekten daha büyük bir beklentisi yoktur annelerin

Ancak, dokuz ay heyecan ve türlü zorluklarla bebeğini bekleyen annelerin hakkıdır biraz şımartılmak…

Hastane odasının kişiye özel olarak tasarlanıp süslenmesi, annenin doğum odasından sonra sıcak ve şirin bir odada bebeğiyle baş başa kalması ve misafirlerini karşılaması açısından çok özeldir.

Prenses Organizasyon olarak, hastane odası kapısının süslenmesi, anne yatağı ve bebek beşiği için cibinlik süslemesi, bebek şekeri, bebek kurabiyesi, bebek hediyelikleri ve diğer tüm hoş geldin bebek süslemelerinin sergilendiği şekerleme masası ve istediğiniz ne varsa size özel olarak hazırlıyoruz. Prenses Organizasyondan talep ettiğiniz her ürün kişiye özeldir, dolayısıyla sizin zevklerinizi ve isteklerinizi yansıtır.

Ankara hastane odası süslemesinde, sezaryan doğumlarında önceden belirlenen tarihte odanız süslüyor ve kullanımınıza hazır hale getiriyoruz.  Normal doğumda veya zamanında önce gelen aceleci bebeklerde doktorunuzdan sonra bizi aramanız yeterlidir. Ankara’nın tüm hastanelerinde doğum yapacak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ankara dışı bebek odası süsleme malzemesi taleplerinizi ise zevkinize uygun olarak hazırlayıp doğum tarihinden önce adresinize kargo ile gönderiyoruz.

Hastane Odası Süsleme paketlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Telefon : 0 312 215 12 25

TEKLİF İSTEYİN