Söz Töreni&Nişan Organizasyonu

Düğün hazırlıklarının ilk aşaması söz töreni ve nişan organizasyonudur. Bu günler çok özeldir, çünkü hem evliliğe ilk adımlar atılır, hem de gelin adayları ilk kez damat adayı ile ailesini ağırlayacaktır. Sıkıcı bir aile merasiminden uzaklaşmanın tek yolu ise bu özel günleri gelin adayının zevkine uygun olarak tasarlamaktır.

Prenses Organizasyon nişan masası, yüzük yükselticisi, nişan tepsisi, fotoğraf çerçevesi, nişan afişi, söz nişan kadehleri, lokumluklar, nişan magneti ve nişan hediyelikleri, damat kahve fincanı ve diğer tüm nişan hazırlık süslemeleri ile bu günü daha da özel hale getirir.

Ankara’da iseniz söz töreni& nişan organizasyonu modellerimizi Bahçelievler’de bulunan mağazamızda inceleyebilirsiniz. Farklı şehirlerde bulunanlar ise tüm nişan süslerimizi kargo ile temin edebilirler.

 

Bekarlığa Veda Partisi

Giderek Türkiye’de de yaygınlaşan bekarlığa veda partileri Prenses Organizasyon ile daha eğlenceli hale geliyor. Ankara’da bekarlığa veda partisi hazırlığında iseniz, size özel ürünlerimiz ile gecenize renk katmak için hazırız. Bekarlığa Veda Partisi organizasyonumuz, istediğiniz mekanı bu geceye özel hediyeler, gelin t-shirtleri, duvaklar ve hayal ettiğiniz daha pek çok süsleme ile size özel hale getirir.

Ankara dışında iseniz kişiye özel olarak tasarımını yaptığımız tüm süsleme malzemelerini kargo ile göndermekteyiz.

 

Kına Gecesi Organizasyonu

Kına Organizasyonunda tefler, taçlar, kınalar ve diğer tüm kına gecesi süslemeleri ile bu geceden eğlenerek ayrılmanızı sağlıyoruz.

Telefon : 0 312 215 12 25

TEKLİF İSTEYİN