ANKARA ORGANİZASYON HİZMETLERİNDE BİR NUMARA

 

Sizden Gelen Teşekkürler 1Bizim için yeni doğum yapmış bir annenin hastane odasına geldiğinde sıcak ve ona özel olarak süslenmiş bir odayla karşılaşması ve yüzündeki tebessüm çok önemlidir. Veya çocuğunun doğum gününü en titiz şekilde planlayan bir annenin kötü bir sürprizle karşılaşmaması… Söz ve Nişan organizasyonu, bekarlığa veda partisi veya kına gecesi ise ömür boyu unutulmayacak kadar özeldir ve gelin adayı ile misafirleri için kusursuz olması bizim için vazgeçilmezdir.

Biz beğenmediğimiz hiçbir doğum süsünü, doğum günü hediyeliklerini, parti malzemesini veya nişan, kına gecesi, bekarlığa veda organizasyon süslerini müşterimize sunmayız… Ve doğruyu söylemek gerekirse biz kolay beğenmeyiz…

Prenses Organizasyonun tüm organizasyonları titiz, yoğun ve özverili bir çalışmanın ürünüdür. Öncelikle organizasyon isteyen kişiyi dikkatlice dinler, ne istediğini çok iyi anlamaya çalışırız. Sonuç olarak da hayallerinde ne varsa biz onu gerçekleştiririz. Henüz nasıl bir organizasyon istediğine karar veremeyenler için ise biz seçenek sunarız.

Organizasyonlara hazırlık tabii ki yorucudur ama en güzel kısmı her şey tamamlandığında, organizasyon sahibi ve misafirlerinin tepkilerini izlemektir.

Beğenileriniz ve iltifatlarımız bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. İşte Instagram ve Facebook sayfamızda paylaşılan bizimle ilgili düşünceler ve teşekkürlerden bir kısmı:

 

Mira Bebek Ankara Doğum Odası Süslemesi

“En doğru adrestesiniz. Ben tüm doğum sürecimi Prenses Organizasyon ekibinin maharetli ellerine teslim ettim ve her şey kusursuzdu. Sizinle hastane odası bizim için sıcak bir ortama dönüştü. Tabii ki bu sıcaklık aramızda yıllarca sürecek. “

Yaprak Atassalar – Memorial Ankara Hastanesi- Haziran 2015

 

Ece Zeynep Prenses Temalı Bir Yaş Doğum Günü Partisi

“Kızımızın birinci yaş günü kutlamasını yapan Prenses Organizasyon’a bu güzel günümüze kattığı değer için çok teşekkür ederiz. Emeğinize sağlık her şey çok özenli ve çok güzeldi. Bundan sonra Ecem’in bütün doğum günlerinde sizinle olmak isteriz. Tekrar çok çok teşekkürler…”

Zeynep & Murat Bediroğlu-  Holiday Inn Ankara Çukurambar- – Kasım 2015

Sizden Gelen Teşekkürler 2

 

Gizem & Erman

Ankara Nişan Organizasyonu

“Müge Hanım’a hayallerinizi anlatın gerisine karışmayın! Nişan çerçeve, konuşma balonları, nişan şekerlerimizi, kadehlerimizi, masa aynamızı güzel elleriyle yaptı, herkes bayıldı. Bunlarla kalmayıp, nişan öncesi öncesi otelimize gelip bir eksiğimiz olup olmadığını sordu. Tekrar emeklerinize teşekkürler. Düğün arifesinde görüşmek üzere…”

Gizem & Erman – Mövenpick Hotel Ankara- Mayıs 2014

 

 

Kuzey Bebek

Ankara Hastane Odası Süslemesi

“Teyze olmama çok az bir süre kala hediye doğum odası ve organizasyon yaptırma telaşına girdim. Instagramdaki takipçilerimin tavsiyesiyle Prenses Organizasyon’a attık kendimizi. İyi ki de öyle yapmışız. Müge Hanım ve ekibi tüm tatlılığı ve güler yüzü ile ilgilendiler. Kuzey bebeğin doğum organizasyonunu sayelerinde kısacak bir sürede planladık. “

Burcu Demir – Özel Koru Hastanesi-Kasım 2015

 

 

Selin & Kerem

Antalya Kına Gecesi Organizasyonu

“Ellerinize sağlık, bizim için yaptığınız özel tasarımlarınızla muhteşem bir kına gecesi geçirdik. Her şey çok teşekkür ederiz. “

Selin & Kerem – Antalya- Ocak 2014


Sizden Gelen Teşekkürler 3

 

Ela’nın Minnie Mouse Temalı 1 yaş Doğum Günü Partisi

“Bütün nazımızı kaprisimizi çeken Prenses Organizasyon’a teşekkür ederim her şey çok güzeldi. Tekrar oğlumun doğum odasında görüşmek üzere…”

Selcan İşler- Shisha Cafe & Bistro – Kasım 2015

 

 

Ankara Baby Shower Organizasyonu

“Hayal ettiğimden de güzel bir baby shower organizasyonuydu, çok teşekkür ediyorum.

Derya Akseli- – Bahçelievler Mado Pastanesi- Ocak 2016

 

 

Ceylin Ashley’nin

Hello Kitty Koseptli Doğum Günü Partisi

“Harika bir gündü, en başarılı organizasyon Prenses Organizasyon’a sonsuz teşekkürler. “

Burcu Serter Melwille – Louise Cafe Brasserie – Kasım 2015

 

Emir Efe Bebek Doğum Odası Süslemesi

“Prenses Organizasyon, oğlumuzun hastane odasını o kadar özenle ve o kadar farklı hazırlamıştı ki, herkes süslemelere bakmak için odaya geliyordu.

Bize sımsıcak bir oda hazırladığınız için çok teşekkürler…”

Mürsel Kaderoğlu- Acıbadem Ankara Hastanesi- Nisan 2014

 Sizden Gelen Teşekkürler 4

 

İzmir Nişan Organizasyonu

“Teşekkürler Prenses Organizasyon… Foça Foça olalı böyle nişan görmedi…”

Derin&Semih Nişan Organizasyonu– İzmir Foça- Mayıs 2015

 

 

Ali Ege Bebek

Hastane Odası Süslemesi

“Bu işi size bırakarak ne kadar doğru bir karar vermişim, her şey çok güzeldi… Emeğinize sağlık…”

Öznur Murat Koç – Güven Hastanesi – Ekim 2015